ahievran.edu.tr

DUYURU PANOSU

 

 

Jet Karta İçin Nereye Başvuru Yapmalıyım?
Kart Başvurularınız Üniversitemiz Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygula Merkezi (KGS) Biriminden Gerçekleşmektedir.
1 Adet Kimlik Fotokopisi ve 1 Adet Resim gereklidir.


Jet Karta Kimler Başvurabilir?
Akademik / İdari / Öğrenci


Jet Kart Ne Kadar Sürede Elime Ulaşır?
Halkbank’a kart basım başvurusu 3 iş günü içerisinde iletilir. Halkbank kartı en fazla 15 iş günü içerisinde basacağını taahhüt etmiştir. Kartınızı Kırşehir Merkez Şubesinden bu süre sonunda isteyebilirsiniz.


Kart basılma süresinde nasıl yemek yiyebilirim?
Ziyaretçi Akademik / Ziyaretçi Personel (Geçici)
Üniversitemiz Jet Kart başvurusunu yaptınız ve kartınızın basım aşamasında iken yemekhanelerden faydalanabilmeniz için geçici olarak kullanabileceğiniz kartlardır.
Not: Başvurularınızda bu kartları talep edebilirsiniz.


Temel olarak 2 ana konuya hizmet etmektedir;
1.)    Kontrollü geçiş sistemleri
2.)    Yemek İşlemleri


1.Kontrollü geçiş sistemleri
Üniversite kapı giriş-çıkış işlemleri üniversite kimlik kartı ile (JETKART) ile yapılabilmektedir. Tüm Personel / Öğrencilerimiz tarafından kullanılmakta olan kartlarda, kişi fotoğrafı ile kişisel bilgileri de görsel olarak üzerinde barındıran elektronik akıllı Mifare kart teknolojisi kullanılmakta olup, kartların başvurusu, Üniversitemiz Bilgisayar Bilimleri Araştırma Uygulama Merkezi tarafından yapılmaktadır.


2.Yemek Hakkı Kullanım İşlemleri
Üniversitemiz personeli kampüs içeresindeki yemek yenilebilecek, kantin ve yemekhanelerde alış veriş yapabilirler. Akademik / Personel / Öğrenci kartlarını göstermek suretiyle yemek haklarını kullanabilmektedirler. Aynı Gün içeresindeki 2.işelemler Ziyaretçi Misafir olarak değerlendirilip yemekhanelerde yemek Ücreti 4,50tl olarak işlem görmektedir.

 

© BAUM 2014 - Tüm Hakları Saklıdır

E-Posta:destek@ahievran.edu.tr